Tworzenie stron WWW

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj firmę lub instytucję bez własnej strony internetowej.

Powszechnie królująca informacja jest obecnie podstawowym elementem decydującym o sukciesie lub porażce.

Projektując strony internetowe, zawsze na pierwszym miejscu bierzemy pod uwagę ten właśnie element. Poprzez funkcjonalne menu i dopasowaną kolorystkę, osoba odwiedzająca stronę internetową otrzymuje szybko i precyzyjnie informacje jakie ją interesują.

Dla internauty nie liczy się bowiem nawet najpiękniejsza grafika, jeśli strona będzie zbyt dlugo się otwierać, lub gdy nie znajdzie szybko tego czego szuka.

 

Stworzenie strony internetowej zaczyna się zawsze od sprecyzowania oczekiwań klienta.

Po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki(20% całkowitej kwoty) następuje stworzenie kilku wariantów strony(przesyłamy drogą e-mailową "zdjęcia" możliwego do uzyskania wyglądu strony). Tutaj także służymy pomocą, bowiem nie zawsze to co dla klienta jest oczywiste, będzie miało sens po umieszczeniu na stronie(przykładowo zdjęcie właściciela firmy na każdej podstronie nie jest dobrą praktyką 😉

Po zaakceptowaniu jednego z projektów, przystępujemy do pracy i właściwego "zakodowania" strony. Po ukończeniu tego etapu, strona zostaje umieszczona w internecie i oczekujemy na ostateczną akceptację(poprawki drobnych błędów, formatowania tekstu etc.).

Następnie ponownie spotykamy się i rozliczamy transakcję.

 

Wydawać by się mogło, że to już koniec. Jednak tutaj dopiero wszystko się zaczyna 😉

Umieszczenie strony w internecie bez pozycjonowania w znacznej większości przypadków nie przyniesie nam tego czego oczekiwaliśmy. Nikt nie znajdzie naszej strony bez precyzyjnego wpisania jej adresu w przeglądarce.

 

Dlatego też przygotowaliśmy ofertę specjalną dla osób, które wykonują i pozycjonują u nas strony WWW. Możemy bowiem już na etapie projektowania "przygotować" stronę pod późniejsze pozycjonowanie.

Nasza oferta to zniżka 20% od ceny jaką ustalimy, dla każdej pozycjonowanej przez nas frazy.