Oferta pozycjonowania

Nasza oferta to przede wszystkim możliwe do wyboru rozwiązania, za które następuje płatność.
Najczęstszym wyborem jest płatność tylko za efekty, czyli wtedy, gdy dana fraza znajdzie się w uzgodnionym przedziale.

Obecnie możemy podzielić naszą ofertę na dwie główne części:

Pierwsza metoda jest najczęściej wybierana, a polega ona na opłacie miesięcznej. Minimalny okres zawieranej umowy to 12 miesięcy, maksymalny 24 miesiące.
W tym przypadku stosowany jest podział na kilka możliwych do uzyskania pozycji, przykład można zobaczyć poniżej:

Lp. Słowo kluczowe Liczba wyników z wyszukiwarki Miesięczny koszt utrzymania frazy w top10 Miesięczny koszt utrzymania frazy w top5 Miesięczny koszt utrzymania frazy w top3
1 Remonty Rzeszów 130 000 25 PLN 35 PLN 45 PLN
2 Mieszkanie Kraków 250 000 35 PLN 45 PLN 55 PLN
3 Laptopy Rzeszów 500 000 50 PLN 60 PLN 70 PLN

 

 

 

 

 

 

 


Jak więc widać w tabelce – przykładowe słowo kluczowe "Remonty Rzeszów" znajdujące się na pozycji od 10 do 6 kosztuje mniej niż 1zł dziennie !.

Natomiast druga metoda polega na płatności jednorazowej, czyli po dojściu do odpowiedniego top danego słowa kluczowego, nasza praca się kończy i następuje płatność.
W tym przypadku wyznaczana jest jednorazowa opłata, uzależniona głównie od konkurencyjności danego słowa kluczowego(czyli trudności w jego pozycjonowaniu).
Lecz takie rozwiązanie nie jest zbyt dobre na dłuższą metę, gdyż prawie pewne jest że za jakiś czas uzyskana pozycja znowu ponownie spadnie, a więc trzeba będzie ponowić pozycjonowanie danej frazy. Z drugiej strony, taka forma wybierana jest przez firmy/osoby pozycjonujące słowa które za jakiś czas nie będą nas interesować(przykładowo "wycieczki 2009" – oczywistą rzeczą jest że w kolejnych latach pozycjonowanie takich fraz nie będzie miało większego sensu).

 

Dla wszystkich naszych klientów udostępniamy narzędzia które monitorują pozycje pozycjonowanych stron przez cały okres trwania umowy.
Nasz system raz dziennie sprawdza aktualną pozycję oraz zapisuje tą informację, a następnie jeśli strona znajduje się w przedziale od 1 do 10 w wynikach wyszukiwania, system automatycznie zliczy koszty dzienne i miesięczne pozycjonowania.
Każdy nasz klient otrzymuje całkowicie bezpłatnie dostęp do tego narzędzia, a więc ma możliwość sprawdzania na bieżąco pozycji i ewentualnego porównania, jak wraz ze wzrostem swojej strony w wynikach wyszukiwania rośnie liczba klientów/odwiedzin/wzrasta sprzedaż.